Síró gyerek szájára ragasztott cellux miatt emeltek vádat.
Vádat emeltek egy Pest vármegyei óvodapedagógus ellen, aki a vád szerint egy síró kislány száját ragasztószalaggal leragasztotta.
Az eset még 2024-ben történt, amikor egy öt éves gyermek társával került konfliktusba az óvoda udvarán. A síró gyermeket az óvónő az irodába vitte, ahol a vád szerint rövid időre leragasztotta a száját, majd eltávolította a ragasztót. Az ügyészség szerint a pedagógus magatartása veszélyeztette a gyermek érzelmi és testi fejlődését, ezért kiskorú veszélyeztetése és minősített könnyű testi

