Nyugtalanító eset történt a Balatonnál: egy férfi holttestét találták meg Balatonszepezd és Révfülöp között.
A helyszínre rendőrök és a társhatóságok is kivonultak, a tragédia körülményeit jelenleg is vizsgálják.
A haláleset körülményeit még vizsgálják
Sajtóértesülések szerint felmerült, hogy a férfi önkezével vethetett véget életének, ezt azonban a rendőrség egyelőre nem erősítette meg. A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság közlése szerint a haláleset körülményeit közigazgatási eljárás keretében vizsgálják.
A tragikus eset ismét ráirányította a figyelmet arra, hogy a nyári szezonban a Balatonnál nemcsak a vízbalesetek, hanem más rendkívüli események miatt is gyakrabban kell beavatkozniuk a hatóságoknak. A vizsgálat lezárásáig a történtek pontos részletei nem ismertek.

