Sport

Brazíliában mondta ki a boldogító igent a Győri ETO két kézilabdázója

fotó: pexels.com

Összeházasodott a Győri Audi ETO KC két játékosa, Fodor Csenge és a brazil válogatott Bruna de Paula. A pár Brazíliában, Rio de Janeiróban tartott egy meghitt, tengerparti esküvőt, amelyen csak a családtagok és a legközelebbi barátok vettek részt.

Az eseményről a ceremóniamester, Babi Motte számolt be közösségi oldalán. Mint írta, a két sportoló kapcsolata kontinenseken ível át, mégis ugyanazokra az értékekre épül: a kölcsönös tiszteletre, a szeretetre és az egymás iránti elköteleződésre.

„Magyarországon kézilabdázva egy olyan történetet építettek fel, amely a csodálaton, a partnerségen és azon a bizonyosságon alapul, hogy egymásban találták meg az otthont” – fogalmazott a szervező.

A bejegyzésből az is kiderült, mit értékel leginkább egymásban a friss házaspár. Bruna de Paula Csenge feltétel nélküli szeretetét, hűségét és támogató személyiségét emelte ki, míg Fodor Csenge szerint párja minden helyzetet képes szeretettel és pozitív energiával megtölteni.

A pár azért Brazíliában kötötte össze az életét, mert az azonos neműek házassága ott törvényesen engedélyezett, míg Magyarországon erre nincs lehetőség. A helyszínválasztás ugyanakkor szimbolikus jelentőséggel is bírt számukra.

„Amikor megtaláljuk azt a személyt, aki mellett otthon érezzük magunkat, a világ bármely pontja tökéletes helyszínné válhat arra, hogy kimondjuk: igen” – állt az esküvő kapcsán megosztott üzenetben.

Címötletek: