kikapcsolás

Aktuális

Arra kérik a lakosságot, hogy estére kapcsolják ki a klímát – így előznék meg a túlterhelést

A tartós hőség miatt szokatlan kéréssel fordult a lakossághoz Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter. A politikus arra kér mindenkit, hogy aki megteheti, este 18 és 21 óra között mellőzze a légkondicionáló használatát, és lehetőség szerint erre az időszakra ne időzítse a nagyobb áramfogyasztással járó tevékenységeket sem. A miniszter szerint a nyári kánikula idején az

Tovább