Női holttestet találtak a tatai az Öreg-tóban, vizsgálják a tragédia körülményeit
Női holttestet találtak a tatai Öreg-tóban – erősítette meg a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság. A tragikus felfedezés hétfő este történt, amikor emberi maradványokra bukkantak a népszerű kirándulóhely vizében. A hatóságok tájékoztatása szerint a vízből egy nő holttestét emelték ki. A rendőrség jelenleg is vizsgálja az eset körülményeit, és azt, hogy mi vezethetett a tragédiához. Egyelőre nem

