Hamis euróval vett autót, még visszajárót is kapott – vádat emeltek a csaló ellen
Vádat emelt a Budakörnyéki Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki a gyanú szerint hamis euróbankjegyekkel vásárolt meg egy személyautót, majd a tranzakció után még tízezer forint visszajárót is átvett az eladótól. Az ügyészség pénzhamisítás és egyedi azonosító jellel visszaélés miatt állítja bíróság elé a vádlottat. A vádirat szerint a kunszentmiklósi férfi egy internetes hirdetés alapján

