Az emberek fele még mindig nem kapcsolja ki a telefonját lefekvés előtt
Bár egyre többet hallani a képernyőhasználat káros hatásairól, sokan továbbra is mobiltelefonnal a kezükben alszanak el. A szakértők szerint a késő esti görgetés jelentősen ronthatja az alvás minőségét. A kijelzők kék fénye megzavarhatja a szervezet természetes alvási ritmusát, ezért nehezebbé válhat az elalvás és csökkenhet a pihenés hatékonysága. Ennek ellenére sokan még az ágyban is

